Září 2018

Tady končím, ale jinde začínám....

12. září 2018 v 0:16 | Frypat |  NOVINKY z roku 2018
JE MI LÍTO, ALE OD DNEŠNÍHO DNE DEFINITIVNĚ KONČÍM SE SVOJÍ TVORBOU NA TÉTO ADRESE !!!

Od teď budu uveřejňovat nové články a příspěvky opět pod názvem FRYPATŮV BLOG , ovšem na jiné adrese a to : https://frypatuv.blogspot.com/ .
Předpokládám, že budu znovu prokládat texty s pořízenými fotografiemi, ale z časových důvodů to pravděpodobně bude v menším měřítku, než tady. Případní zájemci mohou využít možnosti dostávat upozornění o nových článcích na mail.

Co se týče ukládání nových fotografií i těch z archivu, tak vše postupně přesouvám na ZONERAMU , kde mě najdete na adrese : https://www.zonerama.com/Frypat/599969 .
Novinky tam ukládám rovnou po zpracování, ale přesun a roztřídění starších fotek bude vzhledem k množství snímků záležitostí několika měsíců. Po dokončení by ovšem měly vzniknout tématicky přehledné galerie, což je můj cíl.


Budu se snažit na novém blogu psát o věcech, které uložím do nové galerie a to se bude týkat jak novinek, tak starších snímků. Věřím tomu, že by se to mohlo někomu líbit a že si tato koncepce najde svoje příznivce. Pokud mezi ně budete patřit i vy, budu velice rád !!!

TÍMTO VÁS TEDY SRDEČNĚ ZVU NA PROHLÍDKU MÝCH NOVÝCH STRÁNEK A TĚŠÍM SE NA PŘÍPADNÉ NÁVŠTĚVNÍKY I NOVÉ KOMENTÁŘE


Než definitivně opustím prostředí na Blog.cz, chtěl bych něco napsat o důvodech tohoto mého rozhodnutí a taky o tom, co zamýšlím udělat s tímto blogem ...