Tady končím, ale jinde začínám....

12. září 2018 v 0:16 | Frypat |  NOVINKY z roku 2018
JE MI LÍTO, ALE OD DNEŠNÍHO DNE DEFINITIVNĚ KONČÍM SE SVOJÍ TVORBOU NA TÉTO ADRESE !!!

Od teď budu uveřejňovat nové články a příspěvky opět pod názvem FRYPATŮV BLOG , ovšem na jiné adrese a to : https://frypatuv.blogspot.com/ .
Předpokládám, že budu znovu prokládat texty s pořízenými fotografiemi, ale z časových důvodů to pravděpodobně bude v menším měřítku, než tady. Případní zájemci mohou využít možnosti dostávat upozornění o nových článcích na mail.

Co se týče ukládání nových fotografií i těch z archivu, tak vše postupně přesouvám na ZONERAMU , kde mě najdete na adrese : https://www.zonerama.com/Frypat/599969 .
Novinky tam ukládám rovnou po zpracování, ale přesun a roztřídění starších fotek bude vzhledem k množství snímků záležitostí několika měsíců. Po dokončení by ovšem měly vzniknout tématicky přehledné galerie, což je můj cíl.


Budu se snažit na novém blogu psát o věcech, které uložím do nové galerie a to se bude týkat jak novinek, tak starších snímků. Věřím tomu, že by se to mohlo někomu líbit a že si tato koncepce najde svoje příznivce. Pokud mezi ně budete patřit i vy, budu velice rád !!!

TÍMTO VÁS TEDY SRDEČNĚ ZVU NA PROHLÍDKU MÝCH NOVÝCH STRÁNEK A TĚŠÍM SE NA PŘÍPADNÉ NÁVŠTĚVNÍKY I NOVÉ KOMENTÁŘE


Než definitivně opustím prostředí na Blog.cz, chtěl bych něco napsat o důvodech tohoto mého rozhodnutí a taky o tom, co zamýšlím udělat s tímto blogem ...


Hlavním důvodem mého odchodu z Blog.cz jsou neustálé technické problémy, které mě provázejí téměř po celou dobu mé zdejší činnosti.
Zvykl jsem si na to, že od roku 2013 nefungují některé funkce v administraci tak, jak by se slušelo, ale poslední dva roky už toho bylo příliš. Každý článek jsem musel dělat ve dvou prohlížečích, protože v jednom jsem mohl jenom psát a v druhém jenom zpracovávat fotky. Nikdy jsem nepřišel na to, co to způsobuje, ale bylo to časově náročné a to mě omezovalo.
Další problém jsem viděl v tom, že velice často jsem nebyl schopný psát nebo odpovídat na komentáře, což mě hodně vadilo. Přišlo mě minimálně neslušné neodpovědět někomu, kdo si dal tu práci, prohlédl si můj příspěvek a dokonce ho okomentoval. Bohužel v některých případech to opravdu nešlo a momentálně ani nejde.
A to nemluvím o výpadcích, které postihují Blog.cz v poslední době, tam to chápu s ohledem na přechod k novějším technologiím. Mluvím o výpadcích pouze na mém blogu, kdy ostatním fungovalo vše normálně.
Taktéž nikdy nepochopím, jak je možné, že v době, kdy nejsem schopný nic komentovat ani zveřejňovat, dostávám upozorění na desítky komentářů ze zahraničí, plné reklamních odkazů. Každodenní blokování a mazání těchto otravů mě na náladě taky nepřidává.
No, a poslední kapkou bylo, když jsem dlouhou dobu připravoval článek, který jsem měl uložený mezi rozepsanými a druhý den jsem ho tam nenašel. Ani další den, ani další týden, dokonce ani další měsíc. Článek prostě zmizel.
Tak jsem napsal nový a místo uložení ho rovnou zveřejnil. Bohužel ani ten se nikde neukázal a to už mě opravdu naštvalo

Za těchto podmínek jsem si řekl, že už opravdu nehodlám Blogu.cz věnovat ani minutu svého poměrně vzácného volného času a zkusím to raději jinde.

Svůj zdejší blog rozhodně nehodlám mazat, je za ním spousta práce a vzpomínek. Jen ho prostě ukončím.
Na úvodní stránce vymažu nepotřebné odkazy, u všech článků zruším možnost komentování a budu vzpomínat na pěkné chvíle i virtuální přátele, které jsem díky této stránce poznal.

Život jde dál. Já tady končím, ale začínám jinde ....


DĚKUJI VŠEM STÁLÝM , OBČASNÝM I NÁHODNÝM NÁVŠTĚVNÍKŮM ZA PŘÍZEŃ
A DOUFÁM, ŽE SE UVIDÍME NA NOVÉ ADRESE

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 VendyW VendyW | E-mail | Web | 12. září 2018 v 8:42 | Reagovat

Mě naštval ten druhý důvod, ta nemožnost komentovat. To že se mi článek neukazoval ani na hlavní stránce, ani v administraci mie nějak moc nevadilo, protože jsem k němu dostávala komenty, ale ta nemožnost odpovídat na komentáře. Taky jsem si připadala jako nevychovaný hajzlík, kterému nestojí lidé ani za pár písmenek, to mne vážně štvalo.... takže jsme se zase sešli na jedné lodi a doufám že ta popluje s menším škobrtáním a větší výdrží! ;-)

2 Ema Ema | E-mail | Web | 12. září 2018 v 19:19 | Reagovat

Myslím, že všichni návštěvníci, kteří si tvůj blog oblíbili, si tě najdou i na jiné adrese a dál budou tvé stránky navštěvovat. Já budu určitě mezi nimi.:-)

3 MarijaKes MarijaKes | Web | 14. září 2018 v 17:54 | Reagovat

Editaci článků jsem měla dobrou, tvoje problémy neznám, ale komentáře občas vypadávaly. Poslední dobou se ztrácely články a tak jsem čekala až někdo okomentuje a podle toho jsem věděla, že článek někde je. Nakonec se všechno opravilo a zase funguje. Já jsem jen měla strach, že to tu končí úplně.
Tobě přeji hodně zdaru na novém místě, už o tobě vím, mám tě v merku. :-D

4 MarijaKes MarijaKes | Web | 14. září 2018 v 17:55 | Reagovat

na tom novém místě jsem také, ale vadí mi tam zase vkládání videí do článku. Video se otevře jen nalinké a v náhledu jako čtvereček. Nejde nikaj udat jeho velikost a to zase je na blog.cz lepší. :-)

5 Jarka Jarka | Web | 15. září 2018 v 10:39 | Reagovat

Já měla tak dlouhou pauzu mezi vložením nového článku, že jsem na nějaké problémy narazila až k posledku a ty se u mě pak velmi brzo vyřešily. :-) Mám problém jiný, už mě to blogování nějak nechybí, nadšení vyšumělo, prostě zjišťuji, že bez blogu můžu klíďo žít. :-) Přeji hodně zdaru na novém místě, jdu se tam podívat....

6 DRAK DRAK | Web | 16. září 2018 v 19:52 | Reagovat

já vydržel, už všechno šlape
změna je sice život, ale mám tu i pracovní blogy
a ty bych fakt nerad stěhoval
tak ať se daří lépe :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama